DUNGS Yeni Nesil Vanalar

Dungs yeni nesil MBE serisi multıblok ve vanalar Üret brülörlerinde ürün ağaçlarındaki yerini aldı.
MBE serisi multıbloklar pek çok özelliğiyle brülörlerimizin katma değerini artıran ve global pazarda da esneklik sağlayan kullanışlı ürünler olmuştur.

Manyetik bobinsiz çalışma özelliği ile enerji besleme değişkenlikleri ürünün her voltajda çalışmasına olanak sağlamıştır.

Dungs yeni nesil vanalar,  MBE multibloklarında regülatör yayı, membran contası ve basınç algılayıcı nozullarının olmayışı multibloğun çalışma ömrünü uzatmaktadır. Ayrıca kazan dairesi ortam sıcaklık farklılıklarından kaynaklanan yanma dengesizlik sıkıntılarını ortadan kaldırarak Üret brülörleri için ideal bir seçim olmuştur.
Özellikle düşük sıcaklık değerlerinde olan ortamlarda açma, kapama, debi ayarları ve basınç regülasyon eylemleri elektronik olarak kontrol edilerek sorunsuz çalışması kullanım kolaylığı getirmektedir. Ayrıca elektronik basınç algılama sistemi ile yüksek verimlik sağlaması doğal olarak ürünlerimizin performansına da yansımıştır.

Hafif ve şık tasarımı, yüksek enerji verimliliği, modüler yapısı, mekatronik tasarımı ve dünya standartlarına uygunluk sertifikaları ile Üret Gaz brülörlerine değer katan Dungs MBE serisi ile daha uzun ömürlü ve yüksek verimli brülörler üretiyoruz.

02/05/2020